Naša spoločnosť vznikla v r. 2004 ako autorizované zastúpenie spoločnosti L`oreal pre profesionálnu vlasovú kozmetiku Matrix. Postupne podľa dopytu našich kaderníkov sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o kvalitnú, medzinárodne uznávanú značku FRAMAR.

O značke FRAMAR

História značky sa začala odvíjať potom, čo sa Frank Gallo vrátil v roku 1986 z inšpiratívneho školení farbiacich techník v Anglicku. Novinkou medzi týmito technikami bolo využitie fólií počas procesu farbenia vlasov a Frank túto techniku ​​ihneď začal využívať aj vo svojom salóne v Kanade. Táto metóda sa stala veľmi rýchlo populárny po celom svete a FRAMAR bol pri tom! Všetko začalo predajom fóliou vo Frankovej rodinnom dome a dnes sa jedná o firmu s celosvetovou reputáciou dodávajúca prémiové farbiace nástroje a kadernícke doplnky.
Nástroje a doplnky FRAMAR sú vyvíjané profesionálnymi kaderníkmi pre profesionálne kaderníkov. To je srdcom a poslaním značky. Vďaka tomu je FRAMAR priamo pri zdroji a s pomocou spätnej väzby od profesionálov môže obratom zdokonaliť svoje produkty a ich efektivitu. Nezáleží pri tom na štatistikách a tabuľkách, ale na skutočných potrebách samotného kaderníka a trendoch vo vlasovom priemysle. Dokonca aj balenie a prezentácia produktov je sexy a trendy.
FRAMAR sa teraz stal poprednou spoločnosťou vo vývoji fóliou a doplnkov pre moderné kadernícke salóny. Napriek tomu hlavné motivácia zostáva už po desaťročia rovnaká, a to poskytnúť profesionálnym kaderníkom kvalitné nástroje, ktoré uľahčia ich každodennú prácu a prinesú perfektné výsledky.
Prečo neprijať to, že vlasy a celé toto odvetvie je vzrušujúce, zábavné a sexy? Tvorte, objavujte a inšpirujte sa prácou svojich kolegov! Prichádza čas byť unikátne, spoznať svoj potenciál a začať žiť farbami.